ادکلن بلک افغان 100 میل | ادکلن بلک افغان

ادکلن بلک افغان,بلک افغان اصل,عطر بلک افغان,ادکلن بلک افغانو,ادکلن black afgano,ادکلن بلک افغان 100 میل,اسانس بلک افغان,ادکلن بلک افغان دیجی کالا, خرید ادکلن بلک افغان طرح اصلی,عطر ادکلن بلک افغان

ادکلن بلک افغان ۱۰۰ میل

ادکلن بلک افغان 100 میل

ادکلن بلک افغان ۱۰۰ میل

ادکلن بلک افغان ۱۰۰ میل

با اینکه ادکلن عرضه شده در این فروشگاه ادکلن بلک اافغانو سایز پنجاه میل می باشد، اما مدل ۹۰ میل آن در فروشگاه موجود است که از آن به عنوان ادکلن ۱۰۰ میل هم یاد میشود. در صورتی که نیاز به ادکلن بلک افغان ۱۰۰ میل داشتید در فرم سفارش در بخش پیام درج کنید عطر بلک افغان سایز ۱۰۰ میل تا قبل از ارسال با شما هماهنگی شود.

کیفیت ادکلن ارائه شده با هم مشابه بوده و تنها تفاوت آن در مقدار حجم آن می باشد. و همچنین نوع ۱۰۰ میل آن به دلیل وزن بیشتر، هزینه پست کمی بیشتر خواهد شد. ادکلن بلک افغان با بوی تلخ مناسب افرادی با شخصیت جذاب و همچنین دوستداران رایحه های تلخ بوده که آرامش خاصی را به همراه دارد. رایحه های به کار رفته در عطر بلک افغان از گیاهان معطر همچون شاهدانه، نت های سبز،رزین، نت های چوبی، قهوه، تنباکو و عود هندی بوده که پس از استفاده این رایحه ها به مشام خواهد رسید.

قابل ذکر است که ادکلن بلک افغان اخیرا در چندین شکل و طرح ساخت کشورهای گوناگون حتی چین وارد بازار شده است. که قطعا دارای رایحه های مختلف می باشد. حتی برخی از ادکلن ها سعی شده در آنها با استفاده از برخی مواد شیمیایی، رایحه ای شبیه به ادکلن بلک افغانو اصل ایجاد نماید. ادکلنی که در فروشگاه دیجی کالا به فروش گذاشته اند از نوع ادکلن بلک افغان اصل می باشد که دارای طرفداران خاصی است.

[ مطالب مرتبط با این موضوع ]

به اشتراک بگذارید »
فیسبوک گوگل پلاس توییتر فیس نما کلوب


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *